Оформлення вітрин / торгового залу
Інтер'єрні вивіски розміщуються всередині торгових і офісних приміщень, підприємств громадського харчування і сфери надання послуг.
Близькість до аудиторії висуває особливі вимоги до якості вивісок, які повинні бути максимально акуратними і привабливими.

Ми створюємо вивіски, які стають гармонійними елементами загальної концепції оформлення інтер'єру і підвищують імідж компанії. Завдяки використанню сучасних світлодіодних модулів наші інтер'єрні вивіски мають яскраве і енергоефективне освітлення, мають тривалий термін служби.

Наявність власної виробничо-технічної бази дозволяє виготовляти будь-які рекламні конструкції в короткі терміни. Якщо вам потрібна гарна і довговічна інтер'єрна вивіска, ми запропонуємо вам повний комплекс послуг в цій сфері, починаючи з розробки дизайну і закінчуючи монтажем конструкції.

Також ефективним методом залучення уваги клієнтів є обклеювання вітрин. Ми робимо брендування вітрини з урахуванням вашого фірмового стилю. Скло вітрин обклеюються глянцевою, матовою, прозорою Плівкою з вінілу, або ж One Way vision (Перфорована плівка), а вже на неї наносимо зображення за допомогою широкоформатного друку. Для обклеювання можна використовувати майже будь-які надписи і малюнки. Плівка піддається плоттерній порізці. Цифри і букви обрізаємо по контуру за допомогою плоттера.
Оформлення вітрин / торгового залу
Наші роботи
Залиште заявку і наш спеціаліст, обовязково, Вам зателефонує
Відгуки
Шукайте нас
Контакти
м. Вінница, вул. І. Бойка, 15
blikprint@gmail.com
https://www.instagram.com/blik_print?utm_medium=copy_link