Ламінування
У друкарні нерідко після завершення друку, отриману продукцію покривають спеціальною тонкою прозорою плівкою, яка виконує захисну функцію. Покриття збільшує термін служби поліграфії, фарби тривалий період зберігають свою яскравість, чіткість, зображення, текст не стираються, не вигоряють.
Ламінування додає деяку щільність, твердість паперу. Проводиться процедура за допомогою спеціалізованого обладнання - ламінатора.

- Матове ламінування надає поверхні деяку бархатистість, робить кольори глибше, а сам екземпляр - естетичніше, плюс немає ефекту виблискування. При цьому плівка повністю прозора і не створює проблем для сприйняття нанесеною на аркуш інформації.

Матова ламінація забезпечує виробу необхідну твердість, добре захищає від механічних пошкоджень і використовується не тільки на папері, а й на пластиці, ПВХ.

- Глянцевое ламінування - це особливий метод, який дозволяє збільшити яскравість тексту і картинки надрукованої продукції. Покриття нагадує ультрафіолетовий лак, який захищає від забруднень і різних ушкоджень. Така плівка допомагає надовго зберегти первинний вигляд і стан поліграфії.
Ламінування
Наші роботи
Залиште заявку і наш спеціаліст, обовязково, Вам зателефонує
Відгуки
Шукайте нас
Контакти
м. Вінница, вул. І. Бойка, 15
blikprint@gmail.com
https://www.instagram.com/blik_print?utm_medium=copy_link